SUPA24
Overig
Overig
Overig
219 028 €
(5 215 € / m²)
Verkoop
3
1
42 m²
Paulińska, Kraków

slaapkamer3
vlak42 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Dwupoziomowe mieszkanie na Kazimierzu - 3 pokoje, ponad 60 m² po podłodze Oferta sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o pow. 42,53 m2 (po podłodze pon...

vloer:
4. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Paulińska, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BRACIA SADURSCY

Dariusz Zieliński