SUPA24
Overig
Overig
Overig
155 057 €
(3 976 € / m²)
Verkoop
1
1
39 m²
Cieszyńska, Kraków

slaapkamer1
vlak39 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Mam przyjemność zaoferować słoneczne ustawne 1-pokojowe mieszkanie w kamienicy idealne pod inwestycje na wynajem jak również super okazja jako mieszka...

Parameters

Gegenereerd door AI

Houten vloerHaardReconstructie noodzakelijk

vloer:
1. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Cieszyńska, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Nest Brokers Estate Agency

Joanna Kołek