SUPA24
Overig
Overig
Overig
164 860 €
(5 318 € / m²)
Verkoop
2
1
31 m²
Filarecka, Kraków

slaapkamer2
vlak31 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

✔ LOKALIZACJA: Mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Filareckiej w Krakowie, na poziomie -1 w kamienicy z 1952 roku. Jest to lokal mieszkalny z księgą ...

vloer:
-1. vloer van 2
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Filarecka, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Livinder

Ewelina Haszczyc