SUPA24
Overig
Overig
Overig
313 593 €
(3 074 € / m²)
Verkoop
4
1
102 m²
Gustawa Morcinka, Kraków

slaapkamer4
vlak102 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny, doskonale doświetlony apartament o powierzchni 102,31 m², położony na ostatnim piętrze budynku z 2025 roku w...

vloer:
4. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 13dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Gustawa Morcinka, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOMFI SP. Z O.O.

Monika Rytter