SUPA24
Keuken; keukenapparatuur, houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl
133 241 €
(3 416 € / m²)
Verkoop
2
1
39 m²
Spółdzielców, Kraków

slaapkamer2
vlak39 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Atrakcyjne 2‑pokojowe mieszkanie „na start” - świetna komunikacja, zielona okolica, ul. Spółdzielców Szukasz mieszkania, które od pierwszego dnia daj...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 94dagen
Bijgewerkt: 94dagen

Plaatsen

Spółdzielców, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BRACIA SADURSCY

Julia Tarkowska