SUPA24
Woonkamer; houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl, hoge plafonds
271 199 €
(4 109 € / m²)
Verkoop
3
1
66 m²
Osiedle Piastów, Kraków

slaapkamer3
vlak66 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

BARDZO ŁADNE, ZADBANE Z DUŻYM BALKONEM OSIEDLE PIASTÓW LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy słoneczne, jasne mieszkanie o powierzchni 65,73 m2, położone...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 143dagen
Bijgewerkt: 143dagen

Plaatsen

Osiedle Piastów, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BRACIA SADURSCY

Elżbieta Rudek