SUPA24
Woonkamer; houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl, hoge plafonds
221 676 €
(4 717 € / m²)
Verkoop
3
1
47 m²
Gramatyka, Kraków

slaapkamer3
vlak47 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

KROWODRZA - ULICA GRAMATYKA. Oferujemy do sprzedaży świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 47,76 m2, na którą składają się: - Trzy samodziel...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Aparte keukenDouchecabineNa de reconstructieHouten vloer

Ander
Leeftijd van het aanbod: 143dagen
Bijgewerkt: 143dagen

Plaatsen

Gramatyka, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BRACIA SADURSCY

Adam Kubala