SUPA24
Overig
Overig
Overig
160 618 €
(4 015 € / m²)
Verkoop
2
1
40 m²
Aleja Róż, Kraków

slaapkamer2
vlak40 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż loftowe mieszkanie na Osiedlu Stalowym Nowa Huta
Powierzchnia: 40,15 m
Liczba pokoi: 2
Piętro: 3 w 4-piętrowym bloku z windą
Rok budowy: 1...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 374dagen
Bijgewerkt: 373dagen

Plaatsen

Aleja Róż, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Investime sp zoo

Jan Przała