SUPA24
Overig
Overig
Overig
235 194 €
(5 736 € / m²)
Verkoop
2
1
41 m²
Szlak, Kraków

slaapkamer2
vlak41 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

WWW.KRAKOWSKAKAMIENICA.PL WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZ...

vloer:
2. vloer van 5
Leeftijd van het aanbod: 443dagen
Bijgewerkt: 28dagen

Plaatsen

Szlak, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

KRAKOWSKA KAMIENICA

Tomasz Myśliwiec