SUPA24
Overig
Overig
Overig
87 110 €
(1 644 € / m²)
Verkoop
3
1
53 m²
Rynek, Kościerzyna

slaapkamer3
vlak53 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 52 m², zlokalizowane w ścisłym centrum Kościerzyny przy ul. M.C. Skłodowskiej. Loka...

vloer:
3. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod: 17dagen
Bijgewerkt: 15dagen

Plaatsen

Rynek, Kościerzyna
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Antoni Wenta