SUPA24
Overig
Overig
Overig
188 391 €
(3 768 € / m²)
Verkoop
2
1
50 m²
Lwowska, Kołobrzeg

slaapkamer2
vlak50 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

WIOSENNA PROMOCJA Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy kompletnie umeblowany i wyposażony apartament dwupokojowy z dużym balkonem, usytuowany na...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 455dagen
Bijgewerkt: 432dagen

Plaatsen

Lwowska, Kołobrzeg
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

NEXT HOUSE

Jerzy Piotrowski