SUPA24
Overig
Overig
Overig
79 946 €
(1 508 € / m²)
Verkoop
3
1
53 m²
Zagórska, Kielce

slaapkamer3
vlak53 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,91 m2 zlokalizowane na IV piętrze w budynku przy ul. Zagórskiej (os. KSM). Mieszkanie ...

vloer:
4. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Zagórska, Kielce
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

AS NIERUCHOMOŚCI

Szymon Dąbrowski