SUPA24
Overig
Overig
Overig
102 071 €
(2 552 € / m²)
Verkoop
2
1
40 m²
Kielce

slaapkamer2
vlak40 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,48 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Cz...

vloer:
3. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Kielce
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PROPERCO SARACEN

Dorota Pękalska-Perz