SUPA24
Overig
Overig
Overig
80 417 €
(2 978 € / m²)
Verkoop
1
1
27 m²
Starodomaszowska, Kielce

slaapkamer1
vlak27 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,3m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszo...

vloer:
3. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Starodomaszowska, Kielce
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PROPERCO SARACEN

Krzysztof Jakubowski