SUPA24
Overig
Overig
Overig
97 355 €
(2 950 € / m²)
Verkoop
2
1
33 m²
Jana Samsonowicza, Kielce

slaapkamer2
vlak33 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 33,13 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonow...

vloer:
1. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Jana Samsonowicza, Kielce
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PROPERCO SARACEN

Krzysztof Jakubowski