SUPA24
Overig
Overig
Overig
136 363 €
(3 326 € / m²)
Verkoop
2
1
41 m²
Plac Stanisława Moniuszki, Kielce

slaapkamer2
vlak41 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje 2 pokojowy apartament w Kielcach na sprzedaż lub zamianę IDEALNA LOKALIZACJA NA START LUB POD WYN...

vloer:
5. vloer van 5
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Plac Stanisława Moniuszki, Kielce
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TWOJE M KIELCE

Tomasz Kiek