SUPA24
Overig
Overig
Overig
164 326 €
(2 833 € / m²)
Verkoop
3
1
58 m²
Wydryńska, Kielce

slaapkamer3
vlak58 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wydryńskiej w Kielcach – na zamkniętym, kameralnym osiedlu Nowy Folwark, w świ...

vloer:
2. vloer van 2
Leeftijd van het aanbod: 83dagen
Bijgewerkt: 41dagen

Plaatsen

Wydryńska, Kielce
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

OAKESTATE

Patryk Lesiak