SUPA24
Overig
Overig
Overig
84 402 €
(2 723 € / m²)
Verkoop
1
1
31 m²
Klonowa, Kielce

slaapkamer1
vlak31 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 31,43m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej...

vloer:
1. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 98dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Klonowa, Kielce
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PROPERCO SARACEN

Krzysztof Jakubowski