SUPA24
72 877 €
(1 918 € / m²)
Verkoop
2
1
38 m²
Wincentego Pola, Katowice

slaapkamer2
vlak38 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

PRZYTULNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE | BALKON | ZIELONY BRYNÓW Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,3 m², zlokalizowane w zielon...

vloer:
4. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Wincentego Pola, Katowice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOMFI SP. Z O.O.

Rafail-Andreas Petridis