SUPA24
Overig
Overig
Overig
123 645 €
(2 473 € / m²)
Verkoop
3
1
50 m²
Misjonarzy Oblatów MN, Katowice

slaapkamer3
vlak50 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Biuro sprzedaży zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty mieszkań od dewelopera bez prowizji i podatku PCC 2%! To nowoczesne osiedle w sercu Katow...

Centrale afstandsbediening
Leeftijd van het aanbod: 13dagen
Bijgewerkt: 13dagen

Plaatsen

Misjonarzy Oblatów MN, Katowice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOME - estate

Marcin Kwietniewski