SUPA24
Overig
Overig
Overig
141 235 €
(3 923 € / m²)
Verkoop
1
1
36 m²
Bonifraterska, Katowice

slaapkamer1
vlak36 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie (35,7 m²) w prestiżowej inwestycji Pierwsza Dzielnica, tuż obok katowickiej Strefy Kultury. LOKA...

vloer:
5. vloer van 16
Leeftijd van het aanbod: 187dagen
Bijgewerkt: 71dagen

Plaatsen

Bonifraterska, Katowice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOMFI SP. Z O.O.

Dawid Szulik