SUPA24
Overig
Overig
Overig
134 894 €
(2 998 € / m²)
Verkoop
2
1
45 m²
Walerego Wróblewskiego, Jelenia Góra

slaapkamer2
vlak45 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartament nr 9 w budynku W-2 położony na drugim p iętrze , od strony północno - wschodniej powierzchnia 4 5,82 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon...

vloer:
2. vloer van 2
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Walerego Wróblewskiego, Jelenia Góra
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Roksanes Żukowski