SUPA24
Overig
Overig
Overig
77 411 €
(1 548 € / m²)
Verkoop
3
1
50 m²
Rynek, gmina Wołów

slaapkamer3
vlak50 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

"Nieruchomości Apartament"Przemysław Gliński603 868 712Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy w...

vloer:
2. vloer van 2
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Rynek, gmina Wołów
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Przemysław Gliński