SUPA24
Overig
Overig
Overig
212 007 €
(2 039 € / m²)
Verkoop
5
1
104 m²
Główna, gmina Siechnice

slaapkamer5
vlak104 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednolokalowy, w nowoczesnej zabudowie szeregowej w ramach inwestycji Osiedle Lawendowe.Komfortowy, dwupoziomowy układ ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 198dagen
Bijgewerkt: 134dagen

Plaatsen

Główna, gmina Siechnice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Le Premier Nieruchomości

Agata Wróbel