SUPA24
Overig
Overig
Overig
101 271 €
(3 617 € / m²)
Verkoop
1
1
28 m²
Tyrolska, gmina Podgórzyn

slaapkamer1
vlak28 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Oferta sprzedaży apartamentu w kompleksie Lake Hill Sosnówka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu o powierzchni 28,49 m², zl...

vloer:
2. vloer van 2
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Tyrolska, gmina Podgórzyn
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Małgorzata Kuras