SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
131 427 €
(2 796 € / m²)
Verkoop
2
1
47 m²
Aleja Róż, gmina Piaseczno

slaapkamer2
vlak47 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Sikorskiego, które na tę chwilę wykorzystywane jest jako biuro. To świetna propozycja dla osób szukających lokalu z og...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 78dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Aleja Róż, gmina Piaseczno
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Properton