SUPA24
Overig
Overig
Overig
350 916 €
(2 471 € / m²)
Verkoop
5
1
142 m²
gmina Parzęczew

slaapkamer5
vlak142 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni w zabudowie szeregowej 142 m² | 5 pokoi | garaż | ogród | tarasKliny | KrakówParter:- przestronny salon z anek...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

gmina Parzęczew
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SUPEROPCJA

Dana Riabchenko