SUPA24
Overig
Overig
Overig
247 616 €
(3 641 € / m²)
Verkoop
3
1
68 m²
gmina Parzęczew

slaapkamer3
vlak68 m²
badkamers1

Bartosz Biernacki
tel. 602 101 602
Jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.50m2 na Osiedlu Róż z miejscem postojowym w garażu po...

vloer:
3. vloer van 10
Leeftijd van het aanbod: 39dagen
Bijgewerkt: 37dagen

Plaatsen

gmina Parzęczew
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SDP Nieruchomości

Bartosz Biernacki