SUPA24
Overig
Overig
Overig
62 533 €
(1 895 € / m²)
Verkoop
1
1
33 m²
Główna, gmina Miedźno

slaapkamer1
vlak33 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Oferuję na sprzedaż kawalerkę do aranżacji własnej o powierzchni 33,33 m², znajdującą się na 9. piętrze, z którego rozpościera się piękny widok na pan...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 455dagen
Bijgewerkt: 435dagen

Plaatsen

Główna, gmina Miedźno
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Mieszko Okrój