SUPA24
Overig
Overig
Overig
64 765 €
(2 024 € / m²)
Verkoop
2
1
32 m²
Główna, gmina Miedźno

slaapkamer2
vlak32 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie w Łodzi, ul. Targowa

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o układzie salon z aneksem kuchennym + sypialnia, łazi...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 450dagen
Bijgewerkt: 435dagen

Plaatsen

Główna, gmina Miedźno
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Denys Petruk