SUPA24
Overig
Overig
Overig
93 171 €
(1 982 € / m²)
Verkoop
2
1
47 m²
Millenium, gmina Łososina Dolna

slaapkamer2
vlak47 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Nowym Sączu na osiedlu Millenium.

vloer:
4. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Millenium, gmina Łososina Dolna
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Imperium

Beata Bocheńska