Lijst met aanbiedingen
19
19
19
91 849 €
(866 € / m²)
Verkoop
4
1
106 m²
gmina Gryfice
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
4
vlak
106 m²
badkamers
NAPRAWDĘ WARTO
Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 106 m2, zlokalizowany na 2 ...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Verwarmingstype:
Ander
Apparatuur:
Ander
vloer:
2. vloer van 2
Leeftijd van het aanbod:
3dagen
Bijgewerkt:
2dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
gmina Gryfice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.