SUPA24
Overig
Overig
Overig
162 691 €
(3 615 € / m²)
Verkoop
2
1
45 m²
Bałtycka, gmina Dziwnów

slaapkamer2
vlak45 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Świetny apartament w nowym apartamentowcu w pierwszej linii od morza.
Powierzchnia użytkowa to 45,27m2. Składa się na nią salon z aneksem kuchennym i ...

vloer:
3. vloer van 5
Leeftijd van het aanbod: 13dagen
Bijgewerkt: 13dagen

Plaatsen

Bałtycka, gmina Dziwnów
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Grażyna Buła