SUPA24
Overig
Overig
Overig
49 524 €
(652 € / m²)
Verkoop
2
1
76 m²
gmina Damasławek

slaapkamer2
vlak76 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Mieszkanie w domu dwulokalowym z odrębną księgą wieczystą.Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 76,34 m2 w malowniczej okolicy blisko ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 101dagen
Bijgewerkt: 32dagen

Plaatsen

gmina Damasławek
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Anna Szelągiewicz-Białecka