SUPA24
Overig
Overig
Overig
76 470 €
(1 499 € / m²)
Verkoop
3
1
51 m²
Perkoza, Gliwice

slaapkamer3
vlak51 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Przentujemy Państwu mieszkanie znajdujące się w dzielnicy GlIwic Sikornik . Kluczowe informacje TgQPHd|[] Powierzchnia:TgQPHd|[] 51 m²TgQPHd|[]TgQPHd...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Perkoza, Gliwice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

NEXT HOUSE

Krystian Bugdol