SUPA24
Overig
Overig
Overig
58 623 €
(1 106 € / m²)
Verkoop
2
1
53 m²
Giżycko

slaapkamer2
vlak53 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,20m2 w kamienicy „Willa Barbara” w Giżycku przy ul. Pionierskiej Opis: Powierzchnia użytkowa: 53,20m2 (po podłodze 6...

vloer:
3. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod: 142dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Giżycko
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MBN

Joanna Grażulewicz