SUPA24
Overig
Overig
Overig
294 545 €
(4 035 € / m²)
Verkoop
3
1
73 m²
Legionów, Gdynia

slaapkamer3
vlak73 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Sprzedam przestronne, komfortowe mieszkanie, położone w sercu dzielnicy Redłowo. Mieszkanie jest idealne dla tych, którzy szukają komfortu i wygody, a...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 458dagen
Bijgewerkt: 445dagen

Plaatsen

Legionów, Gdynia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Szaweł Nawracaj