SUPA24
Overig
Overig
Overig
200 894 €
(4 367 € / m²)
Verkoop
3
1
46 m²
Poznańska, Gdynia

slaapkamer3
vlak46 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Mieszkanie od południowego zachodu w 3 piętrowym nowo budowanym budynku na granicy Działek Leśnych i Śródmieścia.Inwestycja wpisuje się w koncepcję mi...

vloer:
1. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Poznańska, Gdynia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOME EXPERT

Jacek Rostankowski