SUPA24
Overig
Overig
Overig
140 940 €
(2 473 € / m²)
Verkoop
3
1
57 m²
Chełmińska, Gdynia

slaapkamer3
vlak57 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Gdynia Ch...

vloer:
1. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Chełmińska, Gdynia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOME ASSET SP. Z O.O.

Przemysław Pańczyk