SUPA24
Overig
Overig
Overig
162 078 €
(2 494 € / m²)
Verkoop
3
1
65 m²
Owsiana, Gdynia

slaapkamer3
vlak65 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Szukasz balansu pomiędzy aktywnym miejskim życiem a wieczornym odpoczynkiem w spokojnym miejscu, które należy tylko do Ciebie? Może kochasz spacery po...

vloer:
4. vloer van 5
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Owsiana, Gdynia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOME EXPERT

Sara Stańczak