SUPA24
Overig
Overig
Overig
114 170 €
(3 358 € / m²)
Verkoop
2
1
34 m²
Wiczlińska, Gdynia

slaapkamer2
vlak34 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

На продаж 2-ох кімнатна квартира в сучасній інвестиції в Гдині, яке ідеально підходить як перше житло, ябо інвестиція з метою здачі в оренду.Опис:Двох...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 75dagen
Bijgewerkt: 75dagen

Plaatsen

Wiczlińska, Gdynia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOME EXPERT

Ostap Bilinskyy