SUPA24
Overig
Overig
Overig
235 292 €
(5 115 € / m²)
Verkoop
2
1
46 m²
Sienna Grobla, Gdańsk

slaapkamer2
vlak46 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament przy ul. Sienna Grobla w dzielnicy Śródmieście. LOKALIZACJA I BUDYNEK: Apartament jest zlokalizo...

Parameters

Gegenereerd door AI

VloerOpen leefruimteApart toiletKeukenapparatuurHouten vloerGemeubileerd

Parameters

Eigendom:
Ander
staat:
Ander
Verwarmingstype:
Centrale afstandsbediening
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Sienna Grobla, Gdańsk
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOMFI SP. Z O.O.

Amadeusz Michajłowicz