SUPA24
Overig
Overig
Overig
147 143 €
(4 459 € / m²)
Verkoop
2
1
33 m²
Mostek, Gdańsk

slaapkamer2
vlak33 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ustawnego, 2-pokojowego mieszkania z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w prestiżowej lokalizacji w centrum Gdańs...

vloer:
3. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Mostek, Gdańsk
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOMFI SP. Z O.O.

Oskar Łukaszuk