SUPA24
Overig
Overig
Overig
93 937 €
(3 355 € / m²)
Verkoop
1
1
28 m²
Lilli Wenedy, Gdańsk

slaapkamer1
vlak28 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Wrzeszcz || 28,5 m || 1 pokój z oddzielną kuchnią || 4 piętro z 4 bez windy || remont/odświeżenie Mieszkanie :- powierzchnia : 28,5- liczba pokoi : 1-...

vloer:
4. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Lilli Wenedy, Gdańsk
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOME EXPERT

Jakub Firak