SUPA24
Overig
Overig
Overig
176 400 €
(3 392 € / m²)
Verkoop
2
1
52 m²
Straganiarska, Gdańsk

slaapkamer2
vlak52 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Głównego Miasta - ul. Straganiarska, GdańskNa sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 52 m², położone przy ul. Stra...

vloer:
1. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Straganiarska, Gdańsk
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOME EXPERT

Marek Wasicki