SUPA24
Overig
Overig
Overig
232 501 €
(4 227 € / m²)
Verkoop
3
1
55 m²
Starowiejska, Gdańsk

slaapkamer3
vlak55 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,08 m², położone na 4. piętrze prestiżowej inwestycji Nowa Letnica od dewelopera ROBY...

vloer:
4. vloer van 6
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Starowiejska, Gdańsk
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Joanna Szulc