SUPA24
Overig
Overig
Overig
223 759 €
(4 475 € / m²)
Verkoop
3
1
50 m²
Starowiejska, Gdańsk

slaapkamer3
vlak50 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Mam do zaoferowania fantastyczną ofertę słonecznego mieszkania 3-pokojowego w świetnej lokalizacji. Nieruchomość zlokalizowana jest na 3 piętrze apart...

vloer:
3. vloer van 8
Leeftijd van het aanbod: 17dagen
Bijgewerkt: 12dagen

Plaatsen

Starowiejska, Gdańsk
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ALB ALEKSANDER ŁYCZKOWSKI

Aleksander Łyczkowski