SUPA24
Overig
Overig
Overig
197 823 €
(3 956 € / m²)
Verkoop
3
1
50 m²
Kartuska, Gdańsk

slaapkamer3
vlak50 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,34 m², położone w inwestycji Wzgórze Hoplity przy ul. Kartuskiej w Gdańsku (Morena/Z...

vloer:
4. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 56dagen
Bijgewerkt: 27dagen

Plaatsen

Kartuska, Gdańsk
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Julia Marczak