SUPA24
Overig
Overig
Overig
367 892 €
(5 410 € / m²)
Verkoop
3
1
68 m²
Grudziądzka, Gdańsk

slaapkamer3
vlak68 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nieruchomość położona jest na osiedlu “Zajezdnia Wrzeszcz”, w pierwszym budynku, który powstał w ramach tego osiedla jako “pokazowy”, dlatego też char...

vloer:
5. vloer van 7
Leeftijd van het aanbod: 332dagen
Bijgewerkt: 332dagen

Plaatsen

Grudziądzka, Gdańsk
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dobra Oferta Pro

Roksana Korzeniowska