SUPA24
Overig
Overig
Overig
62 423 €
(1 601 € / m²)
Verkoop
1
1
39 m²
Częstochowa

slaapkamer1
vlak39 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie w sercu Częstochowy | Śródmieście | ul. Szymanowskiego Agencja Nieruchomości ARUM prezentuje ofertę sprzedaży a...

vloer:
1. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Częstochowa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Piotr Szecówka